Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planları

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı öğretmenler için 2 Eylül’de başladı. Seminer dönemlerinde bilindiği gibi yeni yıla hazırlıklarla geçer ve bu hazırlıkların başında da tüm sene işlenecek derslerin planları hazırlanır.

Bu yıl yapılan değişiklikler sebebiyle planlarda değişiklikler oldu. Yapılan en büyük değişiklik ise iki dönem içinde beşer günlük ara tatiller olması.

1. dönem ortasında 18-22 Kasım tarihleri arası ve 2. dönemde 6-10 Nisan tarihleri arası artık tatil ve bu sebeple planlarımıza bu tatilleri eklemek durumundayız.

5. ve 6. sınıf planları haftalar bazında kılavuz kitaba uygun olarak hazırlanmıştır. Sitemizde de kılavuz kitaba uygun olarak 5. ve 6. sınıf konuları hafta hafta işlendiği için bu planları kullanarak sitemizden konuları takip edebilirsiniz.

Ayrıca site ana sayfada bulunan Planlar”  menüsünde sınıf defterine işlemek üzere haftalık sekmeler olarak kazanımları vermekteyim. Bu sayfayı defteri doldururken kolaylık olması, her seferinde yıllık planı açarak zaman kaybı olmaması için tasarladım. Umarım faydalı oluyordur.

 

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Planları

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. ve 6. Sınıflar Yıllık Planı indirmek için tıklayınız.

Seçmeli Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 7. Sınıflar Yıllık Planı indirmek için tıklayınız.

Seçmeli Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 8. Sınıflar Yıllık Planı indirmek için tıklayınız.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı indirmek için tıklayınız.

Yorum Yaz